Baw klientów przez LiveChat w naszej sieci nadawczej. Mów, tańcz, szalej, używaj sobie! Rob co chcesz, dokąd to nie przekracza naszych reguł. Pracuj z domu lub któregokolwiek miejsca w świecie! Nasza sieć obejmuje modelów i modelek z 67 państw świata!

Nasza spółka została ufundowana w 1996 r. w Stanach Zjednoczonych. Możesz pracować będąc świadomym, że współpracujesz z czołową firmą na rynku Live Czat, przodującą już więcej niż 20 lat!

Codziennie zabezpieczamy miliony klientów dla naszych modelów. Zdecydowana większość odwiedzających klientów, przychodzących do naszej sieci z różnych portali kontaktowych, poszukuje tzw. BFE/GFE (BoyFriendExperience /GirlFriendExperience), usługę usuwającą granic pomiędzy transakcją finansową i romantycznym stosunkiem, lub wzajemnej radości seksualnej z pewną intymnością emocjonalną. Jesteśmy jedną z najkosztowniejszych stron swego typu na rynku adult transmisji na żywo. Naszymi klientami są zamożne osoby poszukujące nie tylko i wyłącznie przeżycia erotycznego, lecz również i wyrozumiałości, przyjacielstwa, stosunku wirtualnego zbliżającego się w jak najwyższym stopniu do rzeczywistości.

Wymagania

  • 18 lat i ważny dowód osobisty ze zdjęciem
  • Komputer lub notebook, HD kamera, połączenie internetowe (szybkość upload min. 1.50 Mbit/s)

 Korzyści

  • Indywidualne traktowanie oraz ciągle wsparcie online
  • Praca w stabilnej firmie czynnej na rynku od 1996 r.
  • Korzystaj z naszych bogatych źródeł frekwencji odwiedzin naszych stron
  • Dołącz do najbardziej znanych imion w biznesie