ModelsWanted jest międzynarodową agencją pośrednictwa webcam modelingu. Jesteśmy europejską jedynką na rynku adult emisji z centralą oraz ośrodkiem szkoleniowym w Pradze. Zabezpieczamy nabór oraz szkolenia artystów uczestniczących w transmisji internetowej na żywo w ramach najbardziej ekskluzywnej sieci adult transmisji na świecie – spółki VS Media Inc. z siedzibą w Kalifornii, Stany Zjednoczone. Naszym top modelom, modelkom, parom oraz adulststar-om oferujemy w ramach programu partnerskiego najwyższych prowizji – nawet aż do 55%!

Liczy się jakość, a nie ilość

Naszym zdaniem webcam modeling nie jest pracą odpowiednią dla wszystkich, bowiem chodzio specyficzną pracę wymagającą psychicznie i artystycznie, zorientowaną na klienta. Budując na naszych bogatych doświadczeniach jesteśmy wiemy na pierwszy rzut oka ocenić, którzy modeli są przeznaczoni do sukcesu, a którzy nie. Dlatego kładziemy nacisk na detaliczny i jakościowy dobór najlepszych kandydatów, w których znajdujemy potencjał i dążenie do ciężkiej pracy. ModelsWanted podwyższa szczebel i jakość modeli w dziedzinie live video czatu na najwyższe pozycje!

Nasze wartości

Interesują nas Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenia, na podstawie których budujemy indywidualny stosunek do każdego modela / modelki. Bardzo poważamy każdego kandydata chętnego do pracy, dlatego odpowiadamy na każdą rejestrację w ciągu kilka godzin. Szanujemy pilnych i produktywnych modeli oraz nieustannie pomagamy zwiększać do maksimum ich zarobków na drodze do sukcesu.